Projektování TZB a staveb

Projektování TZB a staveb

Projektování technologií TZB

Pro váš Fit-out, provozovnu, kancelářskou budovu, výrobní objekt nebo rodinný dům vyprojektujeme technologie TZB, technického zařízení budov, tedy systémy vzduchotechniky, vytápění, chlazení, vodovodu a kanalizace.

Každá stavba, interiér či objekt potřebuje implementovat technické zařízení pro vzduchotechniku, vytápění, ohřev vody a kanalizaci. Máme zkušenosti se všemi typy provozů.

Průmyslové objekty, provozovny firem, kanceláře a reprezentativní prostory. Podle vašich potřeb a požadavků vyprojektujeme systémy TZB na míru vaší stavby.

Projektování interiérů a staveb

Spolupracujeme i s architekty, interiérovými specialisty. Zhotovíme projekt stavby či interiéru a v naší koordinaci všech specialistů odevzdáme komplexní hotové řešení architektury interiéru společně s technologiemi vytápění, klimatizace, vzduchotechniky a ZTI.

Zhotovujeme projektovou dokumentaci všech stupňů, zpracujeme s našimi spolupracujícími architekty vizualizace vašich prostor, výkresovou dokumentaci pro výběr dodavatele, pro provedení stavby či stavební povolení.

 

klienti

Rádi Vám poradíme: 724 020 308

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace