Kariéra

Pracovní příležitosti

Kariéra

    

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Přijmeme do svého kolektivu nového kolegu na pozici Hlavní Stavbyvedoucí. Tato pozice představuje managerské řízení staveb, řízení lidí, HMG, ekonomiku staveb, jednání s klienty, odpovědnost za předání staveb. Požadujeme praxi v oboru realizace a řízení staveb, vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví, autorizaci stavebního inženýra ČKAIT, znalost AutoCAD. Jsme malý kolektiv mladé stavební firmy, klademe důraz na odbornost, poctivost a dobrou atmosféru ve firmě.

MONTÉR SDK

Přijmeme zdatné montéry sádrokartonových systémů, kteří mají delší praxi, ovládají tvorbu a montáž náročnějších SDK detailů, mají proškolení a jsou schopni vytvářet nejen běžné plochy SDK, ale i náročnější detaily, podkroví, stropní SDK konstrukce. Znalost předepsaných montážních postupů nutná.

STAVEBNÍ TECHNIK

Uvítáme ve svém týmu pomocného stavbyvedoucího, mistra. Obsahem práce je řízení a kontrola stavebních prací, organizace montérů a subdodavatelů, kontrola dodržování HMG a řízení postupu stavebních prací. Požadujeme vzdělání SŠ stavební v pozemním stavitelství, praxi, znalost PC (Word, Excel, PDF, email).

ZEDNÍK

Jste zedník nebo parta zedníků? Najdete u nás uplatnění. Zděné konstrukce, stěny, stropy, výlyvky podlah, betonářské přípomoce, omítky, štuky v menším rozsahu.

OBCHODNÍK

Rozšiřujeme tým o obchodníka pro jednání s klienty, vytváření nových obchodních příležitostí. Obchodník je členev managementu firmy. Jedná s klienty, koordinuje a vede jednání o ceně, podmínkách nabídek a staveb. Jde o reprezentanta firmy. Vrlmi náročná a zajímavá práce pro managera s praxí v oboru na trhu fit-out, rekonstrukcí administrativních budov, kanceláří. Přijďte na rozhovor u kávy, kde pohovoříme o vzájemných představách.

klienti

Rádi Vám poradíme: 724 020 308

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace