Kariéra

Pracovní příležitosti

Kariéra

ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ PRO ODDĚLENÍ FIT-OUT

Je zodpovědný za řízení nákladů a rozpočtů stavebních projektů (tvoření cenových nabídek, kontrola projektové dokumentace s výkazem výměr), komunikuje se subdodavateli a tvoří objednávky, připravuje smlouvy o dílo a změnové listy.

Náplň práce:

  • Zpracování nabídkových rozpočtů,
  • Odpovědnost za správnost vytvořených rozpočtů,
  • Poptávání dodavatelů, hledání možné výrobkové alternativy,
  • Jednání s dodavateli ohledně dodávek části stavební,
  • Vyhodnocování cenových nabídek, vyjednávání o cenách,
  • Výběrová řízení s dodavateli.
  • Objednávání materiálu,
  • Oceňování výkazů výměr,
  • Komunikace s projektovými manažery a investory,
  • Tvorba změnových listů,
  • Účast na kontrolních dnech stavby.

Co od Vás budeme očekávat?

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství,
  • Praxi min. 3 roky na odborné pozici,
  • Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů,
  • Zájem o obor stavitelství,
  • Znalost čtení projektové dokumentace,
  • Znalost práce v MS Excel,
  • Zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, týmového hráče,
  • Časovou flexibilitu,
  • Řidičský průkaz sk. B.

PROJEKTOVÝ MANAŽER V ODDĚLENÍ FIT-OUT

Má na starosti kompletní samostatnou realizaci zakázek od převzetí po předání (GD-generální dodavatel) – sledování nákladů projektu (reporting), kontrolu dodržování BOZP, tvorbu a kontrolu dodržování HMG, vedení KD (kontrolních dnů), kontrolu kvality prováděných prací, koordinaci prací našich dodavatelů.

  • Vedení stavby,
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích,
  • Sestavení a vedení projektového týmu,
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu,
  • Koordinace činnosti subdodavatelů,
  • Kontrola nákladů a výnosu svěřených projektů,
  • Odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu,
  • Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu,
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu,
  • Dodržení požadované kvality a bezpečnosti práce.

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru stavitelství,
  • Praxi min. 3 roky na odborné pozici (ideálně zkušenosti s výstavbou Fit-out, může být zkušenost s výstavbou i rodinných domů atp.)
  • Znalost práce v MS Excel, Word, (AUTOCAD výhodou)
  • AJ/NJ výhodou,
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, týmového hráče,

STAVEBNÍ TECHNIK, MISTR FIT-OUT

Plánuje dodávání materiálu, organizuje postup montáží a koordinuje profese dle projektové dokumentace a harmonogramu stavby, dohlíží na kvalitu prováděné práce.

  • Plánování dodávek materiálu a montážní mechanizace
  • Organizace postupu montáží a koordinace profesí dle projektové dokumentace a harmonogramu stavby
  • Dohled nad technologickou kázní a kvalitou prováděných prací
  • Řízení změn a vypracování podkladů pro dokumentaci skutečného provedení
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů stavbyvedoucího

  • SŠ v oboru Pozemní stavitelství
  • praxi min. 3 let v oboru, z toho min. 2 roky na obdobné pozici
  • orientaci ve stavební dokumentaci a organizační schopnosti
  • flexibilitu a pracovní nasazení
  • ŘP sk. B

ZEDNÍK

Jste zedník nebo parta zedníků? Najdete u nás uplatnění. Zděné konstrukce, stěny, stropy, výlyvky podlah, betonářské přípomoce, omítky, štuky v menším rozsahu.

OBCHODNÍK

Rozšiřujeme tým o obchodníka pro jednání s klienty, vytváření nových obchodních příležitostí. Obchodník je členev managementu firmy. Jedná s klienty, koordinuje a vede jednání o ceně, podmínkách nabídek a staveb. Jde o reprezentanta firmy. Vrlmi náročná a zajímavá práce pro managera s praxí v oboru na trhu fit-out, rekonstrukcí administrativních budov, kanceláří. Přijďte na rozhovor u kávy, kde pohovoříme o vzájemných představách.

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

Přijmeme do svého kolektivu nového kolegu na pozici Hlavní Stavbyvedoucí. Tato pozice představuje managerské řízení staveb, řízení lidí, HMG, ekonomiku staveb, jednání s klienty, odpovědnost za předání staveb. Požadujeme praxi v oboru realizace a řízení staveb, vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví, autorizaci stavebního inženýra ČKAIT, znalost AutoCAD. Jsme malý kolektiv mladé stavební firmy, klademe důraz na odbornost, poctivost a dobrou atmosféru ve firmě.

MONTÉR SDK

Přijmeme zdatné montéry sádrokartonových systémů, kteří mají delší praxi, ovládají tvorbu a montáž náročnějších SDK detailů, mají proškolení a jsou schopni vytvářet nejen běžné plochy SDK, ale i náročnější detaily, podkroví, stropní SDK konstrukce. Znalost předepsaných montážních postupů nutná.

STAVEBNÍ TECHNIK

Uvítáme ve svém týmu pomocného stavbyvedoucího, mistra. Obsahem práce je řízení a kontrola stavebních prací, organizace montérů a subdodavatelů, kontrola dodržování HMG a řízení postupu stavebních prací. Požadujeme vzdělání SŠ stavební v pozemním stavitelství, praxi, znalost PC (Word, Excel, PDF, email).

klienti

Rádi Vám poradíme: 724 020 308

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace